Подарунки для хобі, захоплень і стилю життя

Відображення 1 - 24 з 1209 товарів

Живи захоплено, або Хобі у подарунок

Чи знаєте ви, що люди захоплені щасливіші за тих, хто поки не має хобі, приблизно втричі? Про це свідчить статистика опитувань, а в нас немає приводів для недовіри. Захоплення, хобі чи заняття за покликом серця стають тією віддушиною, що дозволяє людині: розслабитись і проявити себе з нової сторони, використати не задіяні досі у звичайному житті здібності, проявити творчі нахили.

Захоплення може бути популярним — як вишивка, риболовля чи спорт, або ризикованим — як гоночні авто. Але абсолютно ясно: захопленій людині завше  є що розповісти, чим поділитись і здивувати.

подарок по увлечениям

Життя варте того, щоб ним захоплюватись, і погодьтесь: хобі часто допомагає розфарбувати яскравими кольорами сіру буденність. «Шось» цінує захоплених зірками чи театром, книгами чи кіно, тому пропонує подарунки, пов’язані із захопленнями.

Ідеї подарунків для творчості захоплень

  • Що подарувати рибалці? Тільки не снасті! По-перше, тому що він компетентніший і легко опинитись у незручному становищі, якщо подарувати не варте уваги. А по-друге — елементарне оснащення в нього точно є, а що складніше — з обізнаністю спеціаліста змагатись важко. Тому даруйте речі практичні і жартівливі — щоб  і користь була, і настрій підвищувався навіть після невдалої риболовлі. Термокружку — щоб зігрітися кавою в холодну погоду, ланч-бег— для перекусу, не відволікаючись від вудки, яскраві шкарпетки — на випадок, якщо прийдеться намокнути.
  • Кіноман зрадіє блокноту для запису рецензій та вражень про захоплення, а також маскам для сну у стилі улюбленого кіногероя.

подарок по увлечениям

  • Автомобілист напевно подякує за ключницю — ніщо не губиться так часто і безнадійно, як ключі від авто вранці перед роботою. А 3D-пазл «Перший автомобіль» допоможе розслабитись після роботи і створити модель автомобіля з минулого.
  • Естету і гурману будуть до вподоби тарілки з принтами, гарні келихи із жартівливими написами чи ланч-беги, з якими навіть перекус на роботі має вигляд вечері у ресторані.
  • Розмальовки різних форматів, набори для самостійного вирощування екзотичних рослин, фоторамки для демонстрації досягнень у захопленні — поціновувачу Hand Made неодмінно сподобаються такі подарунки.
  • Аматорам декору можна подарувати оригінальний вазон, стильну вазу чи світлину у фоторамці, якою він прикрасить інтер’єр.
  • Спортсменам, що дотримуються питного режиму і слідкують за вагою, знадобляться пляшка для води і гранола для відновлення енергії після посилених тренувань.
  • Для мандрівника-початківця тревел-блокнот чи скретч-карта стане поштовхом до нових подорожей і пригод.

Бібліофілу — закладки, екологу — ручку з насінням соняшника, захопленому «дорослими» темами — фанти для ігор у ліжку чи жувальна гумка-антистресс у випадку невдачі. Ці і ще десятки варіантів подарунків, пов’язаних з захопленням, консультант «Шось»  допоможе оформити, прослідкує за оперативною доставкою, а якщо буде потреба — дасть слушну  пораду.