Цукати

Цукати

Цукати - варення в іншому агрегатному стані

Можливо, заголовок цього тексту привів вас в замішання. І тим не менше, він абсолютно правдивий - цукати дійсно з'явилися, як альтернатива варення. Це класична східні солодощі, які готують з дрібних шматочків фруктів, проварені в цукровому сиропі. Подібний спосіб приготування гарний тим, що цукор «к...

Цукати - варення в іншому агрегатному стані

Можливо, заголовок цього тексту привів вас в замішання. І тим не менше, він абсолютно правдивий - цукати дійсно з'явилися, як альтернатива варення. Це класична східні солодощі, які готують з дрібних шматочків фруктів, проварені в цукровому сиропі. Подібний спосіб приготування гарний тим, що цукор «консервує» корисні речовини в шматочках, тоді як середній розмір не дозволяє їм розваритися і перетворитися в звичайне варення.


У наших широтах найчастіше можна купити цукати з фруктів - цукати з ананаса і груші, цукати з манго, ківі, дині, яблука, папайї та інших. Зазвичай їх використовують в якості яскравої і ароматної начинки для тортів, пирогів, кексів, десертів. І навіть не підозрюють про справжній потенціал строкатих східних солодощів.


Спробуйте апельсинові цукати купити, якщо ви на дієті


Напевно, зараз ви в черговий раз відчуваєте змішані почуття, тому що поєднання фруктів і солодкого рідко асоціюється з правильним харчуванням і дієтами. Цукати відносяться до тієї ж групи продуктів, що сухофрукти і горіхи, величезна потенційна користь яких нівелює присутність деякої кількості цукру або жиру. Про яку саме користь мова? Дивіться самі:


1. Цукати багаті рослинною клітковиною: стимулюють природне очищення кишечника, покращують травлення.


2. Вони мають багатий вітамінно-мінеральний склад. Зміст певних речовин в більшій мірі залежить від продукту, який був зацукрувати, але в цукатах всіх видів міститься досить багато вітаміну А, кальцію, магнію, тіаміну, аскорбінової кислоти.


3. У цукатах особливо добре зберігаються природні ефірні масла. Тому їх рекомендують вживати, щоб підвищити резистентність організму до вірусів і бактерій.


4. Цукати лимонні містять велику кількість пектину - специфічного речовини, яке знижує рівень цукру і холестерину в крові.


Значна кількість цукру - практично єдиний недолік цієї солодощі. В іншому ж цукати купити можуть навіть ті, кому традиційні цукерки та шоколад заборонені за медичними показаннями.


Просто запропонувати вам корисні солодощі - не в наших правилах. Тому ми довго шукали і все-таки знайшли не звичайні цукати, яких повним-повнісінько в будь-якому магазині за кутом. А оригінальні - з бурякаморкви і гарбуза. Обіцяємо, ви не дізнаєтеся смаку звичних овочів і ризикуєте по-справжньому захопитися цими революційними солодощами!

Менше
Більше