Spread the world

Кард-кейс 4.0 (з віконцем) Графіт

230,00 грн.

Розмір: 10 * 7,5 см

Матеріал: натуральна шкіра

Упаковка: крафтова коробка

Детальніше

- +

 

Більше інформації

Шукаєте обкладинку на водійські права? Кард-кейс 4.0 спеціально розроблений з прозорими карманами, щоб помістити туди пропуски, водійські права або інші посвідчення і мати змогу швидку їх показати. Стильний аксесуар, надійно зберігає ваші документи, простий і зручний у використанні – саме те, що потрібно!

З моменту покупки діє гарантія 3 роки.

УВАГА! Цьому типу шкіри властива природня поява потертостей, які легко зникають, якщо протерти шкіру шматочком вологої тканини.

Відгуки

Напишіть відгук

Кард-кейс 4.0 (з віконцем) Графіт

Кард-кейс 4.0 (з віконцем) Графіт

Розмір: 10 * 7,5 см

Матеріал: натуральна шкіра

Упаковка: крафтова коробка

Оригінальні подарунки в Тернополі, Львові, Києві шукай у ШОСЬ. Яскраві, нестандарті малюнки на візитницях, веселі та оригінальні – такі візитниці порадують свого власника. Кожна дівчина має безліч карток, які постійно не поміщаються в гаманець, тож чудовим подарунком для кожної дівчини стане візитниця, або кархолдер – окремий гаманець для пластикових карток. Пластикові картки чудово помістяться в яскравому і оригінальному кардхолдері із пластику, або еко-шкіри.  Оригінальні та яскраві візитниці та кардхолдери у магазині нестандартних подарунків ШОСЬ в Луцьку, Чернівцях, Ужгорді – приходь та обирай яка саме тобі до смаку. Багато товарів від українських брендів, майстрів та дизайнерів, високої якості і дуже стильні madeinua. Все ще думаєш де купити в Одесі, Харкові чи Вінниці кардхолдер чи візитницю? Тобі у ШОСЬ! Обирай товар в нашому інтернет-магазині подарунків shos.com.ua та приходь забирати у магазин ШОСЬ, що розташований в самому центрі Тернополя. Доставка Новою Поштою у будь-яке місто України: Хмельницький, Київ, Житомир, Черкаси