Spread the world

Підсвічник Пташечки Переглянути більше

Підсвічник Пташечки

60,00 грн.

Мабуть, у 86% ситуацій, коли потрібен затишок і романтика – ми згадуємо про свічі!

Розмір: 6х6х6

Матеріал: дерево

Свічка змінна, йде в комплекті.

Детальніше

- +

 

Більше інформації

Стильні дерев`яні підсвічники – універсальний подарунок на будь-кого і без приводу! Подарунок, який привносить спокій і затишок, розслаблююче м'яке світло, що не замінить жодна лампа, і безліч романтичних вечорів, які пам`ятатимуться ще довго-довго.

Даруйте приємні подарунки один одному!

Відгуки

Напишіть відгук

Підсвічник Пташечки

Підсвічник Пташечки

Мабуть, у 86% ситуацій, коли потрібен затишок і романтика – ми згадуємо про свічі!

Розмір: 6х6х6

Матеріал: дерево

Свічка змінна, йде в комплекті.

Шукаєш оригінальні свічки чи нестандартні підсвічники? Тоді тобі у магазин оригінальних речей, подарунків та декору ШОСЬ, що розташований в самому центрі Тернополя. Тут можна купити безліч оригінальних подарунків, нестандартний декор, креативні та корисні речі.

Підсвічники є різних розмірів, з яскравими або ніжними малюнками, є веселі підсвічники, є з квітками, з мультяшними героями підсвічники, чи просто нестандартні малюнки на підсвічниках, тут ви знайдете підсвічники і свічки із різними написами до весілля, до дня закоханих, свічки на валентина, свічки як подарунок на день народження і просто як стильний декор у вашу кімнату, або як романтичний декор на кухню.

Наші свічки сподобаються навіть чоловікам, адже є досить стильні і мінімалістичні свічки та підсвічники, які не залишать байдужим навіть самих брутальних чоловіків.

Купити свічки в інтернет-магазині ШОСЬ дуже просто – заходь і обирай на сайті які більше до вподоби, а ми відправимо вам їх у будь-який куточок Землі.

Купити підсвічники чи купити свічки у Тернополі можна в магазині оригінальних подарунків ШОСЬ, який знаходиться в самому центрі Тернополя, саме там можна обрати свічку чи підсвічник і купити оригінальні, креативні подарунки для своїх близьких.

Підсвічник для мами, підсвічник оригінальний, або ніжний подрузі, підсвічник про кохання – все це можна знайти в магазині креативних подарунків ШОСЬ у Тернополі або на сайті shos.com.ua з доставкою у Львів, Хмельницький, Дніпро, Ужгород, Чернівці або у інші міста