Spread the world

Скретч карта України Travel Map «Моя Рідна Україна»

360,00 грн.

Скретч-карта Моя Рідна Україначудовийподарунокдля тих, хто бажає відкрити цікаві куточки своєї країни.

Розмір скретч-карти в розгорнутому вигляді: 60х40 см

Розмір тубуса: 7х45 см

Мова: українська

Матеріал: ламінований папір

Детальніше

- +

 

Більше інформації

Travel Map Моя Рідна Україна – це скретч-карта для всіх, хто бажає відкрити Україну наново, пізнати її і побачити дива, які розташовані зовсім поруч.

Обирай регіон і кожний вікенд відправляйся у нову, захоплюючу подорож, адже наша країна така багатогранна і різноманітна, що точно не залишить тебе байдужим. Стирай скретч-покриття монеткою і не забувай про 25 справ по-українські – з ними подорожі країною стають ще цікавішими. Travel Map Моя Рідна Україна – мотивує відкривати дива власної країни по сусідству. Вся територія країни на скретч-карті покрита спеціальним захисним покриттям срібного кольору. Стирай це покриття звичайною монеткою в тих регіонах, де ти вже побував і відкривай заново свою рідну Україну. Скретч-карта Travel Map Моя Рідна Україна – це цікавий подарунок для друга, якого, здавалося б, вже нічим не можливо здивувати.

Приємні бонуси: Лист стікерів –згадок про про твої подорожі. Скретч-список #25 українських справ для справжнього українця.

Що в комплекті? Дизайнерський тубус для подарункової упаковки скретч-карти. Яскраві наліпки для декору тревел-буків чи тревел-фотоальбомів. Фетровий лоскуток для збирання скретч-покриття з поверхні карти. Набір кнопок для кріплення карти до стіни.

Відгуки

Напишіть відгук

Скретч карта України Travel Map «Моя Рідна Україна»

Скретч карта України Travel Map «Моя Рідна Україна»

Скретч-карта Моя Рідна Україначудовийподарунокдля тих, хто бажає відкрити цікаві куточки своєї країни.

Розмір скретч-карти в розгорнутому вигляді: 60х40 см

Розмір тубуса: 7х45 см

Мова: українська

Матеріал: ламінований папір

Скретч карти travelmap і mot1v.me купити в інтернет-магазині ШОСЬ, ціни від виробників.  В Тернополі тепер можна купити скретч карти світу, купити скретч карту України, скретч карту мира, або скретч карту Європи – ці скретч карти можна купити в магазині оригінальних подарунків ШОСЬ або замовити доставку в Львів, Київ, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або у міста східної та південної України - Дніпро, Харків, Миколаїв, Одесу, Запоріжжя і т.д.

Скрет карта це оригінальний і нестандартний подарунок для хлопця, або креативний подарунок для дівчини. Скретч карта стане корисним подарунком другу або сестрі, чи подарунком для брата, який любить подорожувати. Скретч постери 100 справ love edition для закоханих – це цікава гра і оригінальний подарунок на весілля, креативний подарунок на заручини або подарунок на річницю для дівчини або для хлопця. Скретч постери 100 bucket list kamasutra edition – це камасутра на плакаті, потрібно лише стирати і повторювати пози. Скретч постери 100 великих справ junior edition – це цікава гра для дітей і оригінальний подарунок, цікавий подарунок для дитини, який можна купити в магазині оригінальних подарунків для дітей ШОСЬ в Тернополі.

Скретч постери 100 великих і дуже великих справ – це креативний подарунок, скретч карти будуть нестандартним і крутим подарунком на день народження, або валентина, або подарунком на новий рік, різдво чи подарунком на миколая для хлопця чи дівчини.

Скретч карти гармонійно впишуться у декор вашої кімнати і стануть стимулом до нових подорожей. Подарунки для подорожі шукай в інтернет-магазині ШОСЬ