Spread the world

Інтерактивний постер "Family Tree"

300,00 грн.

Наскільки добре ти знаєш своє коріння? Постер The Family Tree допоможе тобі дослідити власне родове дерево і дізнатися більше про походження та історію твоєї сім’ї.

Розмір: 60х40 см

Матеріал: ламінований папір

Мова: російська

Детальніше

- +

 

Більше інформації

Постер The Family Tree – це цікавий та корисний подарунок для кожної людини, адже хто ми без минулого та історії? Вивчення свого родового дерева завжди стає захопливим процесом з відкриттям нових цікавих фактів та легенд.

Як це працює:

1.Діставай постер і вішай його на стіну як частину декору, або зберігай в тубусі разом із цікавими родинними скарбами.

2.Починай заповнювати постер з першого покоління, чи разом із чоловіком з другого, а перше залиш для майбутнього щастя.

3.Далі впиши імена батьків, сестер і братів, бабусь і дідусів, прабабусь і т.д.

4.Прикріпи на постер спільні сімейні фотографії, або маленькі до кожної людини. Хіба ж не круто вийшло?

5.Збирайся частіше з рідними, не забувай робити пам’ятні знімки, збирай цікаві історії від бабусь і прабабусь і продовжуй вивчати свій рід.

Відгуки

Напишіть відгук

Інтерактивний постер "Family Tree"

Інтерактивний постер "Family Tree"

Наскільки добре ти знаєш своє коріння? Постер The Family Tree допоможе тобі дослідити власне родове дерево і дізнатися більше про походження та історію твоєї сім’ї.

Розмір: 60х40 см

Матеріал: ламінований папір

Мова: російська

Скретч карти travelmap і mot1v.me купити в інтернет-магазині ШОСЬ, ціни від виробників.  В Тернополі тепер можна купити скретч карти світу, купити скретч карту України, скретч карту мира, або скретч карту Європи – ці скретч карти можна купити в магазині оригінальних подарунків ШОСЬ або замовити доставку в Львів, Київ, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або у міста східної та південної України - Дніпро, Харків, Миколаїв, Одесу, Запоріжжя і т.д.

Скрет карта це оригінальний і нестандартний подарунок для хлопця, або креативний подарунок для дівчини. Скретч карта стане корисним подарунком другу або сестрі, чи подарунком для брата, який любить подорожувати. Скретч постери 100 справ love edition для закоханих – це цікава гра і оригінальний подарунок на весілля, креативний подарунок на заручини або подарунок на річницю для дівчини або для хлопця. Скретч постери 100 bucket list kamasutra edition – це камасутра на плакаті, потрібно лише стирати і повторювати пози. Скретч постери 100 великих справ junior edition – це цікава гра для дітей і оригінальний подарунок, цікавий подарунок для дитини, який можна купити в магазині оригінальних подарунків для дітей ШОСЬ в Тернополі.

Скретч постери 100 великих і дуже великих справ – це креативний подарунок, скретч карти будуть нестандартним і крутим подарунком на день народження, або валентина, або подарунком на новий рік, різдво чи подарунком на миколая для хлопця чи дівчини.

Скретч карти гармонійно впишуться у декор вашої кімнати і стануть стимулом до нових подорожей. Подарунки для подорожі шукай в інтернет-магазині ШОСЬ