Spread the world

Скретч карта світу Travel Map « Geography World»

550,00 грн.

Найдетальніша карта світу – Travel Map Geography World, щоб відкривати всі найпотаємніші куточки світу!

Розмір скретч-карти в розгорнутому вигляді: 88х60 см

Розмір тубуса: 7х64 см

Мова: англійська

Матеріал: ламінований папір

Детальніше

- +

 

Більше інформації

Travel Map Geography World – це найдетальніша скретч-карта для всіх закоханих у подорожі і тих, хто тільки починає відкривати світ навколо.

Обирай країну, подорожуй, стирай скретч-покриття. Спостерігай як карта стає кольоровою із кожною новою затертою країною, а твоє життя – наповнюється новими барвами та емоціями із кожною новою подорожжю. Travel Map Geography World – відкрий для себе світ і відвідай всі існуючі країни. Кожна країна покрита на карті спеціальним захисним покриттям золотого кольору. Стирай це покриття звичайною монеткою і країни, де ти вже побував, будуть ставати під ним різних кольорів. Не зупиняйся, мрій, плануй, розробляй нові маршрути і подорожуй до тих пір, доки на карті не залишиться і сліду від золотого скретч-покриття.

Скретч-карта Travel Map Geography World – це цікавий подарунок для друга, якого, здавалося б, вже нічим не можливо здивувати.

Приємні бонуси: Дизайнерський тубус для подарункової упаковки скретч-карти. Окремо винесена та збільшена Європа та острови. Збільшений розмір скретч-карти дозволяє створити географічну детальність в дизайні. ТОП-10 пам'яток світу, перелік найменших за площею країн.

Відгуки

Напишіть відгук

Скретч карта світу Travel Map « Geography World»

Скретч карта світу Travel Map « Geography World»

Найдетальніша карта світу – Travel Map Geography World, щоб відкривати всі найпотаємніші куточки світу!

Розмір скретч-карти в розгорнутому вигляді: 88х60 см

Розмір тубуса: 7х64 см

Мова: англійська

Матеріал: ламінований папір

Скретч карти travelmap і mot1v.me купити в інтернет-магазині ШОСЬ, ціни від виробників.  В Тернополі тепер можна купити скретч карти світу, купити скретч карту України, скретч карту мира, або скретч карту Європи – ці скретч карти можна купити в магазині оригінальних подарунків ШОСЬ або замовити доставку в Львів, Київ, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або у міста східної та південної України - Дніпро, Харків, Миколаїв, Одесу, Запоріжжя і т.д.

Скрет карта це оригінальний і нестандартний подарунок для хлопця, або креативний подарунок для дівчини. Скретч карта стане корисним подарунком другу або сестрі, чи подарунком для брата, який любить подорожувати. Скретч постери 100 справ love edition для закоханих – це цікава гра і оригінальний подарунок на весілля, креативний подарунок на заручини або подарунок на річницю для дівчини або для хлопця. Скретч постери 100 bucket list kamasutra edition – це камасутра на плакаті, потрібно лише стирати і повторювати пози. Скретч постери 100 великих справ junior edition – це цікава гра для дітей і оригінальний подарунок, цікавий подарунок для дитини, який можна купити в магазині оригінальних подарунків для дітей ШОСЬ в Тернополі.

Скретч постери 100 великих і дуже великих справ – це креативний подарунок, скретч карти будуть нестандартним і крутим подарунком на день народження, або валентина, або подарунком на новий рік, різдво чи подарунком на миколая для хлопця чи дівчини.

Скретч карти гармонійно впишуться у декор вашої кімнати і стануть стимулом до нових подорожей. Подарунки для подорожі шукай в інтернет-магазині ШОСЬ