Spread the world

Еко-торба "Людині потрібно" - Авоська - Шось Переглянути більше

Еко-торба "Людині потрібно"

140,00 грн.

Матеріал: Щільна, плащова тканина.

Розміри: 35х40 см.

Довжина ручок: 30 см.

Детальніше

- +

 

Більше інформації

Ця жовта еко-торба привертає увагу не тільки своїм кольором, але ще й голосливим написом - неси правильні думки в масу!

Відгуки

Напишіть відгук

Еко-торба "Людині потрібно"

Еко-торба "Людині потрібно"

Матеріал: Щільна, плащова тканина.

Розміри: 35х40 см.

Довжина ручок: 30 см.

Еко-сумка дуже компактна і набагато екологічніша за пакети, які ми беремо в магазин за продуктами. Еко-смки з магазину подарунків ШОСЬ можна легко помістити в карман і взяти із собою в магазин, або скласти в бананку і, в разі необхідності, покласти необхідні габаритні речі туди.

Еко-торби з магазину ШОСЬ – це не просто тряпчані сумки, це оригінальні еко-сумки, які відображать ваш світогляд, мають оригінальні написи, веселі картинки і відмінно підійдуть для хлопців чи дівчат.

Еко-сумки з магазину подарунків ШОСЬ – це оригінальний подарунок, який ви можете купити в Тернополі у нашому магазині подарунків, або замовити онлайн у нашому інтернет-магазині креативних подарунків.

Еко-сумки – це корисний подарунок для хлопця, дівчини, сестри чи брата, другові чи подрузі, цей подарунок прослужить довгі роки і завжди нагадуватиме про вас, він завжди буде стильним і модним, адже еко-сумки ніколи не вийдуть з моди. Такий креативний подарунок завжди буде вдалим, адже наші сумки унісекс і підходять абсолютно всім, їх можно подарувати на будь-яке свято. День народження? Даруй еко-сумки з магазину ШОСЬ в Тернополі. Новий рік, різдво чи миколая – подаруй еко-сумки, адже це такий веселий, оригінальний і корисний подарунок