Spread the world

Скретч карта світу Travel Map «Holiday World»

360,00 грн.

Кожна нова подорож – це свято, відірвись на повну разом із Travel Map Holiday World так, щоб на карті не залишилось жодної незатертої країни!

Розмір скретч-карти в розгорнутому вигляді: 80х60 см

Розмір тубуса: 7х64 см

Мова: англійська

Матеріал: ламінований папір

Детальніше

Детальніше

- +

 

Більше інформації

Travel Map Holiday World – це скретч-карта для всіх мандрівників і тих, хто тільки починає відкривати для себе світ за межами свого міста.

Обирай країну, подорожуй, стирай скретч-покриття. Спостерігай як карта стає кольоровою із кожною новою затертою країною, а твоє життя – наповнюється новими барвами та емоціями із кожною новою подорожжю. Travel Map Holiday World – відкрий для себе світ і відвідай всі існуючі країни. Кожна країна покрита на карті спеціальним захисним покриттям срібного кольору. Стирай це покриття звичайною монеткою і країни, де ти вже побував, будуть під ним різних яскравих кольорів. Не зупиняйся, мрій, плануй, розробляй нові маршрути і подорожуй до тих пір, доки на карті не залишиться і сліду від срібного скретч-покриття.

Скретч-карта Travel Map Holiday World – це цікавий подарунок для друга, якого, здавалося б, вже нічим не можливо здивувати.

Приємні бонуси: Інтерактивний ребус на тубусі, щоб ти точно знав, чим потрібно зайнятися в новій країні. Список з 15 важливих речей, які потрібно не забути підготувати і взяти з собою, щоб подорож пройшла вдала.  Дизайнерський тубус для подарункової упаковки скретч-карти.