Наша місія

 

Всіх об'єднує одне - любов до подарунків приємних, несподіваних або довгоочікуваних. Ми хочемо дарувати людям радість і посмішки!

 

Чому ми відкрили «ШОСЬ»

 

Одного разу, задавшись метою купити оригінальний подарунок, не впоралися з нею. У той момент не знайшлося такого подарунка, який було б приємно подарувати, не було такої речі, яку хотілося б отримати в подарунок.

 

Головне завдання, яке стояло перед нами - знайти не тільки цікаву й оригінальну продукцію, а й настільки практичну і універсальну, що б вона сподобалась кожному. Основним, не менш важливим критерієм, є якість продукції, яка повинна бути на висоті, тому перед замовленням ми ретельно перевіряємо усі товари і працюємо лише кращими виробниками.

 

І можемо сказати, що зібрали колекцію унікальних авторських ідей.

 

Що ми  пропонуємо

 

Ми шукаємо нові таланти, відкриваємо нові горизонти і допомагаємо людям відшукати унікальні подарунки.

 

У магазині «ШОСЬ» Ви знайдете такі речі, які шкода віддавати, тому що хочеться залишити їх собі.

 

Якщо Ви потрапили до нас, то напевно цінуєте вироби за бездоганне виконання і особливу увагу, яку майстри і дизайнери приділяють як виробам в цілому, так і їх найдрібнішим деталям. Щодня ми з Вами бачимо те, що було придумано і зроблено тисячами талановитих людей. Те, що прикрашає світ в глобальному сенсі, і те, що прикрашає маленький світ кожної людини. Давайте занурюватися в цей світ разом. І кожен наш день буде яскравішим і приємнішим. Адже щастя складається з дрібниць, в тому числі тих, якими ми себе оточуємо.